Skerdi tregon inicialet e të birit

Skerdi ishte i ftuar dje në emisionin ‘NIN’ dhe intervistuesi kishte kërkuar nga ai të zbuloj emrin e të birit i cili pritet të vi në jetë së shpejti.

Reperi ishte i vendosur të mos zbuloj emrin e djalit, por pas iniciativës së moderatorit dhe Adelinës e cila ishte po ashtu mysafire në emision ai zbuloi vetëm shkronjën e parë, “Emri fillon me R” tha këngëtari.

Kujtojmë se Skerdi është në lidhje me gazetaren Vesa Rama.