Si rrallëherë, Loredana pozon pa grim

Loredana është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen imazhet nga përditshmëria.

Atë e shohim zakonisht të grimuar në secilën paraqitje publike, e së fundi ajo pozoi pa grim me peshqir në kokë.

Reperja dukej në formë të mirë, teksa kishte ulur bluzën poshtë duke treguar tatuazhin “Only”.

Për ndryshe, Loredana është nënë e një vajze, të cilën ajo dhe Mozzik e kanë pagëzuar Hana.