Si rrallë herë! Rudina Magjistari pozon me bashkëshortin dhe vajzën

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Rudina Magjistari, jetën private e ka mbajtur gjithmonë shumë diskrete dhe rrallëherë publikon foto në praninë e bashkëshortit, Xhavitit dhe vogëlushes së tyre Mia. Mbrëmë ka qenë një ndër këto të rralla herë dhe moderatorja ka treguar se po kalon kohën më të mirë pranë familjes.

Familja ndodhen në Korcë dhe Rudina ka publikuar në profilin e saj të Instagramit një foto ku shihen të lumtur duke darkuar. “Duke kaluar një kohë të mirë me bashkëshortin dhe me zemrën time të vogël të kuqe”, ka shkruar ajo krahas fotos. Në vendin ku ndodhen është krijuar atmosfera e festave dhe të tre së bashku po e mbushin dhe me dashuri.