S’i duron dot, modelja heq bikinit në pjesën e sipërme dhe bën “kërrdi”

Modelja e famshme nuk i duron dot rrobat.

Modelja e famshme duket se nuk i ka në qejf fare rrobat, shkruan lajmi.net.

Këtë përshtypje të paktën na e ka dhënë me fotot që i poston, pasi në shumicën prej tyre shfaqet gjysmë e zhveshur.

Së fundmi Demi i ka hequr bikinit në pjesën e sipërme dhe shihet duke e mbajtur gjoksin me duar.

“Kujdesem për mendjen, trupin dhe shpirtin tim. 💖🐸 💨”, ka shkruar ajo pranë postimit.