Motrat Vjollca vazhdojnë me pozat provokative nga Dubai

Luana dhe Marina ndodhen në Dubai.

Motrat Vjollca kanë gjetur kohë për veten, shkruan lajmi.net.

Pas angazhimit të madh në emisionet e tyre, moderatoret kanë vendosur të kalojnë pak ditë pushimi në Dubai.

Nga atje po ndajnë fotografi të ndryshme në rrjete sociale e para pak minutash erdhen edhe me një të tillë.

“Kur shkrepej nje foto 📸”, ka shkruar ajo në Instagram.