Shyhrete Behluli me bashkëshortin zgjedhin bregdetin për fundjavë

Këngëtarja ka udhëtuar drejt bregdetit.

Shyhrete Behluli dhe bashkëshorti i saj, Luli, kanë vendosur që këtë fundjavë ta kalojnë në bregdet, por nuk treguan saktësisht se në cilin vend kanë udhëtuar, shkruan lajmi.net.

Çifti kanë publikuar pamjet e para nga atje, teksa duken të lumtur pranë njëri-tjetrit, të dy të veshur me veshje sportive.

Shyhretja sikurse kolegët e saj, tash e një vit nuk është aktive me mbrëmje muzikore e dasma, e gjithë kjo për shkak të pandemisë.

Ajo vazhdon të jetë aktive me projekte të reja muzikore, një nga këngët e saj të fundit mbetet “Jam shqiptar”, në duet me Sinan Akçil. /Lajmi.net/