Shyhrete Behluli kalon fundjavën me familje në Mushtisht

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq në Mushtisht.

Shyhretja u fotografua bashkë me nënën dhe disa familjarë të tjerë, ndërsa dukej se po kalon momente të bukura pranë tyre.

Kujtojmë se gjatë këtyre ditëve festive, këngëtarja ka qenë shumë aktive me performanca në vende të ndryshme.