Shqiptari i martuar me miliarderen kineze sjell 200 mijë maska për Shqipërinë

Modeli shqiptar nga Lezha, Roland Lekaj, i cili prej vitesh jeton në Kinë dhe është martuar me një miliardere kineze, njofton se ai
dhe gruaja e tij kanë vendosur që të sjellin 200 000 maska nga Kina për heronjtë tanë, mjekët.
Ky është një lajm shumë i mirë për Shqipërinë të cilës i duhet cddo ndihmë.
Mesazhi i modelit LekajKam nderin dhe kenaqesine te ndaje me ju miqe te dashur kete lajm te mire per Shqiperine tone te
dashur .Une dhe Nusja ime kemi vendosur te ndihmojme Shqiperine ne keto dite te veshtira.
Se shpejti do arrijne nga Kina 200.000 maska mbrojtese per HERONJTE TONE (DOKTORET) qe po luftojne me armikun e
Eugen20…
padukshem ne vijen e pare te Luftes.
Per Shqiperine qe duam duhet qe gjithe bashke te bejme aq
sa eshte e mundur. Te qendroni sa me shume ne shpi
eshte nje ndihme shume e madhe ne keto dite.