Shorti në Nyon, kujt do t’i bie Reali?

Sot prej orës 12:00 në selinë e UEFA-s do të mbahet shorti për ndeshjet e tetës së finales së LK-së.
Reali nuk mund t’i bien PSG-ja (ishin me një grup) dhe Barcelona dhe Valencia (janë të një shteti).
Për këtë shkak Bayerni, Juventusi, Liverpooli, Manchester City dhe Leipzig do të frikësohen që mos ta nxjerrin në short Realin e Madridit.