Shkumbin Kryeziu me dedikim special për Mimozën me rastin e ditëlindjes

Sot është një ditë tejet e rëndësishme për Mimoza Mustafën, shkruan lajmi.net.

Kjo për faktin se ajo feston ditëlindjen dhe ka mbushur plot 45 vite jetë. Me këtë rast nuk kanë munguar urimet e shumta e as ai romantik i bashkëshortit Shkumbin Kryeziu.

“Gëzuar e dashur ditëlindjen ,bashkëudhëtarja e jetës i paq ditët e vitet e bardha së bashku me dy dritat e jetës sonë Rozafën e Bojkenin”, shkruan në urimin e tij pranë një fotografie të publikuar në Facebook./Lajmi.net/