‘Shën Valentini’ ribashkon Angela Martinin me bashkëshortin e tij

Dragos Savulescu ka gati një vit në arrati.

Dragos Savulescu është i kërkuar nga autoritete rumune për një skemë të tjetërsimit të pronave në bregdet, veprim i cili i ka shkaktuar shtetit rumun dëme në vlerë prej 28 milionë eurosh. shkruan lajmi.net.

Bashkëshorti i modles Angela Martini është në arrati një kohë të gjatë, por siç duket festa e ‘Shën Valentinit’ e ka bashkuar atë sërish me bukuroshen shqiptare.

Angela ka publikuar një foto në Instagram ku shfaq dorën e saj dhe të Dragos teksa plotësojnë dy pjesët e zemrës të tatuazhit.