Sela: Motorët e BDI-së janë ndryshkur dhe nuk do të ndizen në zgjedhjet lokale (VIDEO)

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka komentuar mbledhjen e fundit të BDI-së, në të cilën u diskutua edhe për zgjedhje lokale. Sela tha se drejtuesit e BDI-së aktrojnë sikur po mobilizohen, por sipas liderit të opozitës shqiptare, motorët e kësaj partie janë ndryshkur dhe nuk do të ndizen në zgjedhjet lokale që pritet të mbahen në muajin tetor./Gazeta Lajm