Saraji me numrin më të madh të të infektuarve në Shkup brenda 24 orëve

Në Shkup gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 24 raste pozitive me Kovid-19. Numri më i madh i tyre është në Saraj (7), Butel (4), në Haraçinë dhe Çair ka nga 3 raste, Studeniçan dhe Shuto Orizarë nga 2 raste, ndërsa në Gazi Babë, Kisella Vodë dhe Kraposh nga një rast.

Lexo: Tre viktima dhe 38 raste të reja, shërohen 16 pacientë