Samanta befason të gjithë, ja cilin këngëtar e kishte shok në fëmijëri

Samanta dhe Capital T kanë bërë një foto ku prezantojnë klipin e ri që do lancojnë së bashku.

Por pas asaj foto fshihet një tjetër kujtim.

Dyshja kanë publikuar një foto ku janë të vegjël, ndonse duken si në fillimet e karrierës së tyre.

Një moment ky që na ktheu pas në kohë të gjithve!