Sali Berisha për pushime në Kosovë, ja ku po qëndron ish-kryeministri shqiptar

Ish-kryeministri shqiptar, Sali Berisha, po qëndron për pushime në Kosovë. Ai ka zgjedhur Bjeshkët e Rugovës për të kaluar vikendin.

Berisha ka publikuar fotografi nga atje.

“Mirëmëngjes miq, ju përshëndes me këtë foto me Lilin dhe Dalilën në Rugovë”, ka shkruar ai./21Media