Roza Lati bënë deklaratën e papritur, pak para finales së madhe

Roza Lati është ndër banoret më të komentuara pozitivisht nga publiku që pas daljes nga BBVA.

Ish banorja ka postuar një video në instastory duke thënë se I duhet pak ditë kohë që të marrë veten dhe të filloj ti komentoj disa nga mesazhet me ndjekësit e saj.

Ajo gjithashtu është pritur mjaftë mirë nga pothuajse të gjitha moshat, shkruan Kosovarja.

Megjithëse Roza tashmë ka treguar se kë nga banorët e mbetur po e mbështet për finalen e madhe.