Robert Berisha emocionon me urimin për Renee

Sot Renne feston pesë vjetorin e lindjes, dhe për këtë ditë Roberti ka ndarë një video me vajzën e saj ku zgjedh fjalët më të bukura për ta uruar.

Këngëtari në videon e ndarë shihet duke luajtur me piano me vajzën, dhe i bashkëngjit këtë shkrim.

“Të të kem ty si fëmijë më bëri të kuptoj se sa e bukur është jeta. Buzëqeshja juaj gjithmonë më ndriçon ditën. Talentet tua dhe personaliteti i adhurueshëm mund të shkrin një mal. Ju jeni një person i ëmbël, fenomenal dhe i mahnitshëm i mbështjellë në një paketë që unë e quaj, bijë. Ju keni qenë gjithmonë dashuria e mamit dhe babit tuaj. Gëzuar ditëlindjen Renee”, ka shkruar Roberti.