Rita shfaq fizikun e formësuar në veshjen ngjyrë portokalli dhe të zezë

Rita Ora së fundmi dukej mjaft me stil ndërsa pozonte me një stil elegant, ku shfaqej duke shijuar një kohë joproduktive nga detyra e saj e mentores të enjten, shkruan DailyMail.

Këngëtarja 30 vjeçare, mori vëmendjen ndërsa shfaqi fizikun e saj mahnitës e veshur me një fustan ngjyrë portokalli, transmeton lajmi.net.

Rita dukej tërheqëse para kamerës, duke qëndruar e u ulur mbi një shkallë ndërsa pozonte me shumë stil.

Ajo e shoqëroi fustanin e saj të ndritshëm me disa taka të zeza elegante nga marka ‘Shoe Dazzle’, teksa kishte vënë disa unaza dhe rrathë për të kompletuar pamjen e saj.

Bukuroshja i la flokët e saj bjonde të lirshme dhe u mbështjell butësisht në pjesën e përparme për të vendosur fytyrën e saj, teksa kishte vënë pak rimel dhe një buzëkuq.

Rita gjithashtu më pas pozoi e veshur me një kostum të zi, me prerje të shumta, që shfaqte në veçanti barkun e saj të tonifikuar.

E ulur poshtë për një fotografi tjetër, Rita mbante dorën e saj në fytyrë, ndërsa dukej mjaft tërheqëse dhe provokuese.

Ajo është aktualisht në Australi për punë dhe besohet se po qëndron në një rezidencë me pesë dhoma gjumi në periferi të Mosman gjatë qëndrimit të saj në kontinentin australian.

Ajo po paguan rreth 30,000 dollarë në javë për të qëndruar në shtëpinë trekatëshe në breg të detit – e njohur për të famshmit që e vizitojnë atë nga përtej detit.

Rita po bën debutimin e saj si gjykatëse për serinë e ardhshme të “The Voice Australia”.

Interpretuesja e hitit “Body On Me” më parë ishte një trajnere në versionin britanik të “The Voice” në vitin 2015, ndërsa gjithashtu mori përsipër rolet e gjykimit edhe në spektaklet “X Factor” dhe “The Masked Singer”.