Rita Ora shkëlqen në veshje seksi ndërsa shijon pushimet në St. Barts

Këngëtarja me origjinë nga Kosova është shfaqur në kostume të bardha ndërsa ajo vazhdon të thithë diellin gjatë pushimeve festive familjare në St. Barts.

Kohët e fundit ajo u nis për në Shën Barts për një festë festive me familjen e saj.

Dhe Rita Ora me siguri po bën maksimumin në pushimet e saj për Krishtlindje ndërsa shfaqi figurën e saj marramendëse në plazh.

Duke kompletuar pamjen e saj, këngëtarja 29-vjeçare e ‘Anywhere’ shtoi një palë syze dielli të rrumbullakëta.

Ajo dukej pa grim gjatë shëtitjes në plazh, teksa për pushime është së bashku me nënën Vera, babanë Besniku, motrën Elena dhe vëllain 22-vjeçar, Doni.