Rita Ora shfaqet atraktive në bikini nga plazhet e Sydneyt

Së fundi këngëtarja ka kaluar pushimet dhe Vitin e Ri në Australi me të dashurin e saj, shkruan lajmi.net.

 

Ajo ka publikuar disa imazhe ku shihet atraktive e veshur në bikini.

Këngëtarja mund të shihej duke kërcyer në plazh, e veshur me një palë bikini pa rripa.

Rita vazhdon të qëndrojë në Australi që nga fillimi i muajit dhjetor.

Rita është gjithashtu në Australi për spektaklin ‘The Voice Australia’, ku edhe sivjet është e angazhuar si anëtare e jurisë./Lajmi.net/