Rita Ora pa komplekse, del në oborr me të brendshme

Rita Ora gjatë gjithë periudhës së izolimit ka qëndruar e mbyllur në shtëpinë e saj në Londër, dhe për të qenë e afërt me fansat e saj, artistja publikonte vazhdimisht në rrjete sociale ku nuk mungonin as postimet provokuese.

Ajo orë më parë ka ndarë një imazh të radhës në Instastory,  ku shfaqej në bikini teksa merrte rreze dielli në oborrin e shtëpisë së saj.

Si edhe shumë artistë të tjerë edhe Rita Ora ka pezulluar aktivitet e saj muzikore për shkak të pandemisë, që nga kënga ‘How to be lonley’ ajo nuk ka publikuar ndonjë projekt tjetër.