Rita Ora nuk i ndalon pozat ku shfaqet atraktive

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, është aktive në rrjete sociale.

Ajo me ndjekësit në Instagram ndan fotografi të ndryshme ku shfaqet tejet joshëse e tillë ka pozuar edhe së fundmi, madje me shumë stil.

Pranë postimit Rita ka treguar se mezi pret turnen e radhës.

Ndryshe këngëtarja po shijon suksesin e projeteve të fundit muzikore dhe po punon për këngë të reja.