Rita Ora dhuron spektakël në “Jingle Bell Ball 2019”

Rita Ora ka performuar në koncertin që organizohet çdo vit në Londër në prag të festave të fundvitit, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja këndoi para një numri të madh të fansave në skenën e koncerteve Arena O2 në Londër.

Përveç Ritës, në këtë koncert ndër vite morën pjesë edhe Katy Perry, Justin Bieber, Taylor Swift, Ed Sheeran, The Black Eyed Peas, Coldplay, Lady Gaga dhe Janet Jackson.

Më poshtë mund të shihni pjesë nga performanca e hitit “Let You Love Me” nga Rita Ora. /Lajmi.net/