“Çika e shqiptarisë”, kënga më e re nga Shpat Kasapi, Anxhelo Koci dhe Ergys Shahu

Shpat Kasapi ka lansuar këngën e tij të re, të cilën e solli në bashkëpunim me Anxhelo Kocin dhe Ergys Shahun, shkruan lajmi.net.

Kënga titullohet “Çika shqiptarisë”, ndërsa tre artistët e sollën të shoqëruar edhe me videoklip.

Për tekstin e këngës u kujdesën Anxhelo Koci dhe Ergys Shahu, orkestrimin dhe mix.masterin e bëri Natti Daja, ndërsa klipi u punua nga NMusic Production.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Shpati, Anxhelo dhe Ergysi. /Lajmi.net/