Rina uron Adelinën për ditëlindje, e quan legjendë

Adelina Ismaili sot feston ditëlindjen.

14 dhjetori është datë e veçantë në kalendarin e Adelinës, kjo ngase me këtë datë ajo feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Me rastin e 40 vjetorit të lindjes, Adelina pranoi urime të shumta e mes tyre edhe atë nga Rina Balaj.

“Urime ditëlindjen legjendë, të dua”, ka shkruar Rina, e cila shkëputi një foto nga klipi “Qikat”.

Kujtojmë se dueti mes Adelinës dhe Rinës u prit mirë nga fansat e të dy artisteve.