Rina ndryshon ngjyrën e flokëve përsëri

Rina Balaj njihet si njëra ndër këngëtaret më tërheqëse të estradës shqiptare, shkruan lajmi.net.

Ajo qëndron mjaft aktive në rrjete sociale duke postuar imazhe apo video nga jeta e përditshme dhe ajo profesionale.

Së fundmi Rina ka postuar disa imazhe ku ka treguar se përsëri ka bërë ndryshim në ngjyrën e flokëve, ajo ka lyer flokët në portokall thuajse neon.

Rina pozoi për kamerën duke e vënë në fokus fytyrën e saj dhe modelin e flokëve.