Rina Balaj tërheqëse me pozat e reja

Këngëtarja e njohur, Rina Balaj është mjaft aktive në Instagram.

Ku vjen me imazhe nga më të ndryshmet, shpesh herë provokuese.

Rina pozoi e veshur me një fustan të shkurtër më ngjyrë të zezë, që ia theksonte në mënyrë të përkryer format trupore.

Nuk munguan as pëlqimet dhe komentet e shumta të miqve dhe admiruesve të saj.