Rina Balaj tërheq vëmendje me dukjen atraktive në pozat e reja

Këngëtarja e njohur, Rina Balaj krahas projekteve që sjell, iu qëndron pranë fansave edhe përmes rrjeteve sociale.

Ajo është mjaft aktive, sidomos në llogarinë e saj zyrtar në Instagram ku vjen me imazhe nga më të ndryshmet, shpesh herë provokuese.

E tillë ishte edhe në një set të ri fotografish, në të cilat ajo u kujdes të vinte në pah format e tonifikuara të trupit për të cilat edhe njihet.

Rina pozoi e veshur me një fustan të shkurtër më ngjyrë të zezë, që ia theksonte në mënyrë të përkryer format trupore.

Veshja kishte dekoltenë e hapur dhe një prerje sipër barkut, ndërsa e kombinoi edhe me një palë çizme.

Flokët e kuqe i la të lëshuara sipër, teksa makijazhi i theksuar i dha edhe më shumë shkëlqim paraqitjes së artistes.

Natyrisht, nuk munguan as pëlqimet dhe komentet e shumta të miqve dhe admiruesve të saj.

Ndryshe, pas një pauze të gjatë Rina iu është rikthyer performancave në mbrëmje të ndryshme muzikore.