Rina Balaj shfaqet joshëse në imazhet në të brendshme

Rina Balaj mbetet ndër emrat më të komentuar në median rozë.

Këngëtarja krahas projekteve merr vëmendje edhe me pozat atraktive në rrjete sociale.

Së fundmi, Rina erdhi atraktive me imazhe para pasqyrës.

E veshur me një bluzë rozë dhe të brendshme të zeza “Sezoni i ujorit”, ka shkruar në mbishkrim.