Rina Balaj publikon një moment intim në përqafim të partnerit

Dhe, çifti janë aktiv me postime në rrjete sociale nga përditshmëria e tyre derisa nuk mungojnë edhe momentet romantike, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ishte Rina ajo e cila ka publikuar një imazh në storien e saj në Instagram teksa shihet në përqafim të Sin Boy.

Theksojmë se, çifti janë të komentuar në media rozë për momentet e shumta që ndajnë në rrjete sociale të cilët shihen tejet të dashuruar.

Ndryshe, Rina dhe Sin Boy kanë edhe bashkëpunime të cilat janë të pëlqyera nga publiku./Lajmi.net/