Rina Balaj provokon duke mbajtur gjoksin me duar

Rep artistja kosovare e cila pëlqehet shumë për muzikën që prodhon është po ashtu mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Jo rrallë herë ajo ka marrë vëmendje me pozat provokuese të cilat i ka postuar në profilin e saj zyrtar në instagram.

 

Edhe së fundmi në imazhet që ka sjellë sot ajo tërhoqi mjaftueshëm vëmendje duke pozuar në bikini të zeza, çizme të gjata dhe duke mbajtur gjoksin me duar.

Ndërkohë solli edhe poza tjera duke fokusur të pasmet e formësuara.

Ndryshe, Rina ka paralajmëruar shumë shpejt albumin e saj të ri./Lajmi.net/