Rina Balaj pozon e lumtur krah të dashurit

Rina Balaj ka pak kohë që konfirmoi lidhjen me reperin Sin Boy, shkruan lajmi.net.

Reperja pas largimit nga kompania “On Records”, ka publikuar një këngë të re, të cilën e solli pikërisht me Sin Boy.

Së fundi, ajo postoi disa imazhe, në të cilat duket e lumtur teksa pozoi në krahët e reperit Sin Boy.

Kujtojmë se Rina Balaj për pak kohë ishte ‘zhdukur’ nga rrjetet sociale dhe është rikthyer me profil të ri në Instagram. /Lajmi.net/