Rina Balaj dhe Sin Boy publikojnë këngën “Meredith”

Rina Balaj edhe kësaj radhe bashkëpunoi me Sin Boy për projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Meredith”, ndërsa dyshja e sollën të shoqëruar edhe me një klip interesant.

Për ndryshe, Rina Balaj së fundi ka konfirmuar se është në lidhje dashurie me Sin Boy, andaj edhe suksesi në muzikë po u ecën mirë.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Meredith”, kënga më e re nga Rina Balaj dhe Sin Boy.