Beatrix Ramosaj fotografon gjoksin nga afër

Beatrix Ramosaj ani pse nuk është aktive në muzikë, ajo nuk i lë fansat ta harrojnë, duke publikuar vazhdimisht fotografi të reja, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një fotografi, në të cilën shfaqet në reçipeta, teksa në fokus ka vënë gjoksin.

Fotografia atraraktive e Beatrixit mori komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit. /Lajmi.net/