Rikthehen reshjet e shiut

Moti në vend do të jetë stabil deri të dielën në mëngjes ku do të ketë mjegull dhe vranësira të ulëta në disa lugina, njofton Administrata Hidrometeorologjike.

Gjatë natës vende-vende do të ketë kthjellime dhe temperaturat e mëngjesit do të zbresin nën zero.

Të hënën priten reshje shiu.