Rihanna organizon festë madhështore për ditëlindje

Sot një nga emrat më të veçantë në skenën e shoubiznesit feston ditëlindjen.

Fituesja e Grammy mbush 32 vjeç sot, dhe ajo po feston me një udhëtim tropikal në Meksikë. ‘E News’, ka mësuar se këngëtarja aktualisht është me pushime me më të dashurit e saj për ditëlindjen.

Ishte një festë e madhe ku të ftuar kishte miqtë dhe familjen e saj. Ata kaluan mbrëmjen e së mërkurës me darkë dhe vallëzim. “Të gjithë u mirëpritën në mbrëmje me një linjë mariachis që performonin dhe gotat me tequila kalonin përreth.” – i thotë një burim E!News.

“Kishte aranzhime me tullumbace, lule shumëngjyrësh dhe dekor meksikan si brenda, ashtu dhe jashtë”.

“Ata kishin një tryezë të gjatë në natyrë të shtruar për darkë dhe mariachis vazhduan të performojnë.”

Pas darkës ata “pastruan gjithçka larg” dhe kishin një “festë të madhe vallëzimi”, sipas burimit.

Disa video janë shfaqur në internet që të ftuarit bënë në festë: