‘Ribashkim’, Sara publikon imazhin e ëmbël të Ledrit me Poemën

E këtë e tregoi partnerja Sara me imazhin e publikuar, shkruan lajmi.net

Në storien e saj në Instagram ajo ndau fotografinë teksa shkroi se janë ribashkuar pas disa ditëve.

‘Ribashkim’, shkroi Sara në imazhin e publikuar në të cilin shihen Ledri dhe Poemë.

Ndryshe, çifti së fundi ishin për pushime në Dubai./Lajmi.net/