Reperi shqiptar takohet me Bill Clinton

Gashi, është aktiv me postime nga përditshmëria e tij teksa ndan momente të shumta, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, ka publikuar imazhe me Bill Clinton teksa shihet duke biseduar me të gjatë takimit.

 

“Jam i nderuar që kam pasur këtë njeri të luajë saks në albumin tim 1984”, shkroi Gashi në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, postimi i tij u pëlqye dhe u komentua nga fansat dhe ndjekësa të shumtë.