Reperi me famë ndërkomëtare uron Vjosa Osmanin

Reperi i njohur shqiptar me famë ndërkombëtare ka uruar Presidenten e re të Kosovës përmes një postimi në Twitter.

Ai shkroi se është krenar me të dhe e uroi për postin e saj të ri. “Vjosa Osmani urme, jam shumë krenar me ty”, shkroi Gashi në Twitter./Lajmi.net/