Real – Barça, rezultati dhe statistikat pas pjesës së parë

Është mbyllur 0-0 pjesa e parë në ‘Santiago Bernabeu’.

Lojë e bukur, raste dhe gjithçka tjetër pati në 45 minutat e parë në ‘Santiago Bernabeu’ në ndeshjen mes Real Madridit e Barcelonës, por jo gola.

Pjesa e parë është mbyllur me rezultatin që edhe filloi takimi, 0-0.

Të dy skuadrat kishin rastet e veta, por nuk i shfrytëzuan siç duhet ato, raporton Gazeta Express.