Rashel pozon me veshje transparente, duket joshëse

Modelja dhe prezantuesja shqiptare, Rashel Kolaneci është ndër emrat më të komentuar të shoubizit shqiptar.

Dhe jo më kot e shohim emrin e saj në ballinat e mediat rozë.

E gjithë kjo për shkak të suksesit që ka arritur si prezantuese e modele njëkohësisht.

Rashel është aktive edhe në rrjete sociale ku tregon figurën e saj trupore.

Së fundmi ka pozuar me veshje transparente dhe duket tejet joshëse.