“Qofsh i lumtur përjetë, e meriton” – Stresi uron Noizyn për ditëlindjen e 37

Noizy dhe Stresi momentalisht janë miq shumë të mirë me njëri-tjetrin, pas pajtimit të tyre pas 11 vitesh.

Dyshja e famshme janë shpesh nëpër koncerte bashkë e madje kanë krijuar edhe këngë.

Ditën e sotme (e mërkurë) kur Rigels Rajku (emri i vërtetë) feston ditëlindjen e 37-të, nuk mund të mungonte një dedikim i veçantë nga krijuesi i hitit “Cocaina”.

“Urime ditëlindjen Zini. Qofsh i lumtur përjetë. E meriton”, kanë qenë fjalët që ia dedikoi.

Para katër muajsh, reperët e famshëm sollën një këngë të titulluar “Medalioni”.

Kjo u prit shumë mirë nga publiku dhe për këtë periudhë ka kaluar shifrën e 30 milionë klikimeve në platformën YouTube.

Ata i dhanë fund armiqësisë së tyre shumëvjeçare rreth tri vite më parë.