Pushimet romantike të Dua Lipës dhe Anwar Hadid në Miami

Dua Lipa e nisi vitin 2019 në mënyrën më të mirë, me pushime pranë partnerit.

Këgëtarja dhe Anwar Hadid kanë udhëtuar në Miami, ndërsa paparacët nga mediet e huaja publikuan disa imazhe të çiftit.

24 vjeçarja dhe i dashuri i saj, modeli 20 vjeçar, po shëtisnin mbi valët e detit me ski jet, ndërsa bashkë me ta ishin edhe miqtë e tyre.

Për ndryshe, Dua Lipa dukej në top-formë teksa ishte veshur në bikini të zeza.