Publiku e befason Butrint Imerin

Butrint Imeri së fundmi e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor me titull “M’ke rrejt”, shkruan lajmi.net.

E vetëm pak orë pas publikimit, derisa ai po performonte para një numri të madh të publikut, ata këndonin së bashku me të dhe ky fakt e ka befasuar shumë këngëtarin.

“Se kam prit që për vetëm kaq pak orë nga publikimi keni me e këndu kaq shumë këngën e re”, ka shkruar Butrinti pranë postimit të një Instastory./Lajmi.net/