Publikohet traileri i ri i sezonit të 5 ‘volumi dy’ i “La Casa de Papel”

Transmetuesi ka vendosur pesë episodet e fundit të shfaqjes, i njohur gjithashtu si La Casa De Papel, më 3 dhjetor, shkruan Deadline.

Në eventin e fansave të kompanisë, Netflix Tudum, ai publikoi një vështrim të fshehtë të këtyre episodeve përfundimtare, të cilat mund t’i shihni më lart, transemton lajmi.net.

Pjesa e pestë e dramës së vjedhjes, e cila hoqi pesë episodet e para në fillim të këtij muaji, banda u mbyll në Bankën e Spanjës për mbi 100 orë.

Ata kanë arritur të shpëtojnë Lisbonën, por momenti i tyre më i errët është mbi ta pasi kanë humbur njërin prej tyre. Profesori është kapur nga Sierra dhe, për herë të parë, nuk ka një plan arratisjeje.

Pikërisht kur duket se asgjë tjetër nuk mund të shkojë keq, një armik vjen në skenë që është shumë më i fuqishëm se kushdo me të cilin ata janë përballur: ushtria.

Fundi i grabitjes më të madhe në histori po afron, dhe ajo që filloi si një grabitje do të shndërrohet në një luftë.