Publikohet kënga “Për dashni” nga Ana Kabashi

Edhe këngëtarja Ana Kabashi ka lansuar sot këngën e saj të re.

Projekti muzikor titullohet “Për dashni” dhe është i kompletuar edhe me videoklip.

Për tekstin e këngës është përkujdesur rep-artisti Elinel, ndërsa për vijën melodike Ana.

Këngën të plotë mund ta gjeni në kanalin zyrtar të Youtubes.