Publikohen pamje nga xhirimet e klipit të ri të Capital T dhe Majk

Majk dhe Capital T po vijnë me bashkëpunim.

Dy reperët më të komentuar të momentit, Capital T dhe Majk po vijnë me bashkëpunim, shkruan lajmi.net.

Faqja ‘HipHopShqip’ në Instagram e kanë publikuar një foto nga xhirimet e klipit, këngë kjo e cila pritet të publikohet gjatë këtij viti.

Duke pasur parasysh suksesin e dy artistëve me këngët solo dhe bashkëpunimet që i kanë pasur mes vete kjo këngë pritet të jetë një ‘hit’.