PSG-ja do Ziyechin

Paris Saint-Germain po shpreson që ta transferojë futbollistin e Chelseas, Hakim Ziyech.

Gjiganti francez po kërkon që ta transferojë përfaqësuesin e Marokut që në janar.

Ai nuk ka gjetur minutazhin e dëshiruar te të Kaltrit këtë stinor, dhe kalimi te PSG-ja do të ishte i mirëseardhur për të.