Prapaskenat e serialit “Çka ka shpija”, aktorët tregojnë pse filloi me vonesë sezoni i ri

Ekipi i emisionit “Mirage” ishte i pranishëm në xhirimet e një episode të këtij seriali, shkruan lajmi.net.

Po ashtu, aktorët për kamerën e “Mirage” treguan se cila ishte arsyeja që sezoni i ri filloi me vonesë dhe se a do të ketë ndonjë risi.

Ndër të tjera, ata flasin edhe për pritshmërinë e episodit të parë pas rikthimit me sezonin e ri.

Për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni të rejat e serialit “Çka ka shpija”. /Lajmi.net/