Postimi i pazakontë i Soni Malajt

Soni Malaj ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, pranë të cilës la edhe një mbishkrim, shkruan lajmi.net.

“Ndonjehere mendoj sikur te isha zog,qe te fluturoja lart ne qiell… dhe t’ua leshoja glasen ca njerezve 😈”, ishte mbishkrimi që ia la videos, duke mos sqaruar nëse është e hidhëruar me dikë.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Soni Malaj ishte “Shije tradhtie”, me të cilën garoi në festivalin “Kënga Magjike”. /Lajmi.net/